SBM Targowa

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – zwanym RODO:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „TARGOWA” Dane kontaktowe: 03-733 Warszawa ul. Targowa 26/30 tel.: 22 818 82 51; 505 050 778 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Monitoring wizyjny - Informacje w przedmiocie ochrony danych osobowych.

  1. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Targowa” przetwarza Państwa dane osobowe w zakresie monitoringu wizyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia na terenie Spółdzielni.

    Czytaj więcej...

Informacja od Zarządu SBM "Targowa" dla członków Spółdzielni.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia nr 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, iż Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Targowa” jest administratorem Państwa danych osobowych związanych ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu oraz własnością lokalu.

Czytaj więcej...

Twoje dane są z nami bezpieczne!

25 maja wchodzi w życie nowelizacja przepisów o ochronie danych osobowych (RODO).

W związku z tym przekazane nam dane w związku z założeniem konta w serwisie internetowym Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Targowa” www. sbm-targowa.pl podlegają ochronie.  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Zarząd Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Targowa”, jako Administratora tych danych, znajdują się w naszej nowej Polityce prywatności (link do dokumentu).

Pozdrawiamy,

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Targowa”